
Veel belangstelling voor congres Kanker & Leven
23-05-2023
Op het congres Kanker & Leven op 12 mei jl. van de Taskforce Cancer Survivorship Care stond de vraag centraal hoe we de zorg voor de gevolgen van kanker in oncologiezorgnetwerken, informele zorg en medisch technische zorg vanuit het ziekenhuis met elkaar kunnen verbinden. Namens OncoNoVo+ en ons programma droeg Eefje van Kessel bij aan dit congres.
Er was veel belangstelling voor het congres. Bijna 600 mensen namen deel aan het plenaire online ochtenddeel. Aan het fysieke middagprogramma, dat op 7 locaties in Nederland werd georganiseerd door de Regionale Ondersteuningsstructuren (ROS’en), namen ongeveer 550 mensen deel.
Eefje van Kessel greep in het middagprogramma van de regio Noord-Holland de gelegenheid aan om OncoNoVo+ en het programma Regionale oncologienetwerken onder de aandacht te brengen.
Wil je meer weten over de inhoud van het congres, lees dan hier verder.
